Biciklet Dhe Motor sharr Shiten

Shitet nga: Muharrem 18 Mar 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
biciklla osht ne gjendje te rregullt e ardhur nga zvicrra me berzina ... Kemi dy motor sharr ne gjendje te rregull te ardhur nga gjermanija.. Njoni osht Shtill ndersa tjetri Komson... Ne Gjendje te rregullt Per ma shumm konktakte na kontaktoni ne numrin ton +37744495329...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim