HELMETA PER MOTOR DHE JAKNE MBROJTSE

Shitet nga: dARDAN 23 Dhj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
SHITEN ME QMIM TE VOLITSHEM HELMETA(SHLEMI) I RI ORIGINAL
PLUS NE KET QMIM VJEN EDHE JAKNJA ME MBROJTSE ANASH DHE NE SHPIN
EDHE DOREZAT ORIGINALE PER MOTOR


QMIMI 80 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim