Kompresor

Shitet nga: Joz Komani 06 Gsh 04:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

440 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
I ardhur nga Zvicra. Eshte ne gjendje fantastike, provojeni dhe blejeni!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim