Kosa për kopshte

Shitet nga: Valdet Morina 07 Nën 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Kosa për kopshte dhe për oborre.
Te ardhura nga Zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim