LED DAYTIME & AMBLEMA LOGO ///****--/////

Shitet nga: Nnnnnnn 06 Dhj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Led daytime jan per tegjitha veturat ,kemi led me sinjal edhe pa sinjal

Amblemat me logo jan te metalit me ngjites te vetin dhe jan originallaudi bmw opel mercedes c e bmw x5 x6 renault citroen fiat shtepi banes traktor peshkim vetura automjete
kombi minibus mazda chrysler tegjithakategorit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim