Makin per larje te makinav

Shitet nga: Kujtim 08 Dhj 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
shes makinen per larje te makinav,esht e pershatshme shum per larje te atobusav dhe njekosisht prr thertore,e ben edhe nxehjen e ujit Sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim