Modul per tegjitha llojet e makinave *****///..

Shitet nga: Nnnnnm 06 Dhj 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Moduli eshte per gjitha llojet e makinave ,ben hapjen e dyrve te makinave dhe mbylljen

( KA EDHE SHUM LLOJE TJERA TE DIGITRONAVE )

(

OPEL GOLF BMW MERCEDES PEUGEOT NISSAN RENAULT CLIO TWINGO MEGANE CHRYSLER VW PASSAT GLOF 1 2 3 4 5 6 ,SHPIJA TRAKTOR BANES DYQAN FELLNE ORE SPORT VETURA AUTOMJETE
TELEFON CELULAR TEGJITHAKATEGURIT vetura vetura automjete automjete skuter motor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim