Paisje Per Auto Larje

Shitet nga: Riza 22 Gsh 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Shitet paisje per auto larje , Maqina Karcher , Boca Per Shperndarje Te Shamponit dhe Kompresori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim