Paisje e gasit me dizne lovato

Shitet nga: Urim 14 Pri 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Shitet instalimi i gasit lovato origjinal italian i bajtun me 6 dizne dhe ne gjendje pune shume te mire pothuajse i ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim