Paisjet Per Auto Larje

Shitet nga: Riza 22 Gsh 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Shiten Paisjet Per Auto Larje Maqina Karcher , Boca Per Shperndarjen e Shamponit dhe Kompresori
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim