Pjes te reja dhe te vjetra per automjete

Shitet nga: Auto Amsterdam 26 Sht 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Ofrojme servizim te gjitha veturave gjithashtu dhe pjes te reja dhe te vjetra per te gjitha llojet e veturave

Kontakt:
Tel: 044 911 500
Tel: 045 939 333

Rruga Magjistrale Gjakovë-Prizren
Zona Industriale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim