Samsung galaxy S3 Neo

Shitet nga: Zeman 19 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Telefoni eshte ne gjendje shum te mire 16 Giga i perdoren 10 dite me garancion dhe me paket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim