Senzor parkingu edhe centralla te dyrve *****/..

Shitet nga: Nnnnn 06 Dhj 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
SENZORAT JAN PER GJITHA LLOJET E MAKINAVE DHE JAN SHUM TE SAKT

KA MENGJYR TE ZEZ EDHE NGJYR HIRI METALIK (POR BEN EDHE TE LYHEN SIPAS DESHIRES )

KA SEZORA ME DISPALY QE TREGON ANA MAJT ANA DJATHT +ZERI

KA EDHE VIQ ME ZO (ME TINGUJ) SIKUR QE JAN TE MAKINAVE QE I KAN NGA FABRIKA


KEMI CENTRALLA TE DYRVE QE JAN PER GJITHA LLOJET E MAKINAVE PER ATO MAKINA QE
NUK KAN EDHE PER ATO QE JU PRISHEN JAN ME RRYM

(JAN ATO QE SHIHEN NE FOTO 4COPA NE KUTI ,SHITEN EDHE COP)OPEL vektra golf bmw mercedes traktor nissan rover chrysler shtepi banesa mobila telefon celular vetura automjete tegjithakategurit automjete automjete vetura vetura motor skuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim