Tavolina për ahengje

Shitet nga: Valdet Morina 07 Nën 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Tavolina me ulse për dasma dhe ahengje të ndryshme familjare.
Dimensioni 2mX0.90m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim