Traktora për terene sportive

Shitet nga: Valdet Morin 07 Nën 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
Traktora për terene sportive dhe kopshte të mëdha. Të ardhura nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim