boca

Shitet nga: bena 10 Nën 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Të tjera
shitet kompresori si dhe nje friz per kamion si dhe bombola [boca] 70-20 literave per informata me te hollesishme ne tel 044334637
si dhe peshore 500 kile
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim