Bager AKERMAN h3 mb shes apo ndrroj

Shitet nga: Mentor 20 Maj 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Viti prodhimit 1990
Pesha 9.5 ton
Gjendje perfekte
I servisuar dhe pas asnje veretje
Posedon 3 lug + nje gom rezerv
Boj ndrrim me bager me te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim