Citroen jumper

Shitet nga: Haki 10 Pri 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Gjakovë
Kombi Citroen i sapoardhur nga Zvicra ne gjendje shume te mire. Bejme ndrrim dhe me martial ndertimor, per me shume info ne telefon: 044958082 , 049121747.per Km garatoj shasin muni me pa dhe me pravu,
Per me shume info ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim