FORD TRANSIT

Shitet nga: vilson 07 Shk 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes kamjoneten ford tranzit 3.5 TON ne gjendje shum shum te mir,kamjineta asht benzin 2.0 me 7 ulse dhe me rimorkjo alumini,gomat jan me (C) per pesh rrotat e mrama dyshe,kamjoneta asht e ardhur nga zvicrra dhe posedo dokumentaconin e rregullt doganen e paguar me ni fjam i gatshem per pun pa investime,PRES BLERES SERIOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim