Fiat Ducato 95 diesel 1 vit RKS

Shitet nga: Ndue 21 Shk 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 399 EUR

Komuna: Gjakovë
Fiat Ducato2.8 eshte i ruajtur mbrenda dhe jashte po ashtu edhe ne motorr ka regjistrim deri ne 11.2.2016. Eshte me 3 ulese mbrapa ka rafta per mjete te ndryshme eshte diesel gomat i ka 65% te dimrit. Ka radio nxemja dhe ftohja i punojn shum mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim