Kamijonete Iveco

Shitet nga: Besmiri 14 Gsh 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Gjakovë
Kamjoni esht i ardhur prej zvicre ka doganen e pagune dhe homoligimin vit prodhimi 97 motorin eka 35.12 i rujtun siq pe shini ne foto ndrim nuk bejm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim