Kamion 508.

Shitet nga: Hysen Cela 13 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes kamion 508.. E viti 1977 disel ... Mjeti asht ne gjendje shum t'mire..
Nuk harxhon ulje.. me guma pothujse te reja... esht nderruar ulja dhe filtrat..ne muajin janar 2015.
Me regjistrim te paguar deri me daten 05:11:2015.... Mjeti blehet me prove..!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim