Kamion MAN, Typ M 32, Sattelzugmaschine me Rimor..

Shitet nga: Teki 29 Qer 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Përshkrim i sendit
Shitet kamioni
MAN, Typ M 32, 259 PS (191 kw),

15 t, 550.000 km, tempomat, Diesel, vjetit i prodhimit 1998, Euro 3,
me Rimork, me Ramp Ngarkimi dhe Shkarkimi, vjetit i prodhimit 1993.

Kamioni eshte ne gjendje shum te mire teknike.

Shihe Fotografin.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim