Kamion Mercedes Benz

Shitet nga: Agron Haxhija 14 Pri 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR   3 800 EUR

Komuna: Gjakovë
Kamion Mercedes Benzz
Vit i prodhimit 1983
Ekstra goma 17.5 (dupel goma te pasme), ekstra amortizer.
Ekstra motorit me kapacitet 3800 diesel km 190540
Ekstra bagazh ( gipek)
Posedon 8 ulëse perveç ulëses së shpferit.
Tri dyer.
Cerada e rimorkios (porkulices) ne gjendje te mirë.
Servisimi, nderrimi i vajit, filterave, lyerja e nyjave me rregull dhe ne koh te caktuar.
Regjistrim deri me dt. 29.07.2015 dmth edhe nje vitë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim