Kamionet VW LT -95

Shitet nga: Luli 15 Pri 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet Kombi duble-kabin ,duble-gome ne gjendje te rregullt i regjistruar deri me 26-08-2015.Eshte nga Zvicrra dhe jam pronari i vetem ne KS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim