Kamjon styer viti 1984 fuqia motorike 280 kuaj f..

Shitet nga: Hysni 17 Pri 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kamjoni ndodhet ne Tropoje mund te thirrni me viber ne nr 00355682419400 kamjonit i duhet nderru pompa e ujit dhe baterit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim