Komb WV t4 1.9 Dizel -94

Shitet nga: Nexhdet 25 Mar 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Gjakovë
furgoni eshte ne gjendje te mir teknike dhe mekanike. Si sa po doganuar per me shum info kontaktoni ne numrin e tekefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim