Kombe Citroen Jumpy

Shitet nga: Haki 22 Jan 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 550 EUR

Komuna: Gjakovë
Citroen jumbo 1.9 HDI viti i prodhimit 2005, ne gjendje te rregullt, i ardhur nga Zvicra, kilometrat e garantur
bejm kompenyim me materjal ndertimor
tel 044968082 dhe 049121747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim