Kombe Mitsubishi L300 benzin plin-91 BEJM EDHE N..

Shitet nga: Milaim 15 Qer 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes kambi Micobishi L300 i i doganuar e i regjistruar po e kam qlajmru kambi i ardhur nga. Zvicrra viti 91 shum i rujtur Benzin dhe Plin punon shum mir qmimin e ka. (1700 )€ kush e merr si bjen pishman.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim