Kran Atllas

Shitet nga: __)__ 10 Pri 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet Krani ATLLAS 0.70 me nje dalje Hidrulike ne gjendje shum te mir Teknike Peshngritja Pika e par 4 Ton Kombt e kranit zgjerohen Hidraulik i pershtatshem per Kamion 8-14 si dhe per kamiona Tjer , si dhe e bejm montimin e tyre, Per me shum informata tel >.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim