BLEJ Goma per bager

Shitet nga: agron 04 Jan 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
15.5/55 R18
(385/55 R18)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim