KAMIONI MERCEDES 609D !!!!

Shitet nga: Naim 04 Gsh 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR   4 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni Mercedes-Benz në gjendje tip-top, i çregjistruar. Vlen të theksohet se bagazhi përbrenda ka lartësi 2m 40cm. Mund të telefononi edhe në viber - +377-44-133-849. Mundesi nderrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim