Ngarkus Zetemayer

Shitet nga: Goni 27 Jan 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ngarkus 1,m3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim