2008 Volvo ECR88

Shitet nga: vehicle 01 Dhj 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1200 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim