Bager Kubota

Shitet nga: agim 20 Dhj 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri eshte i ardhur nga zvicra me gjithe rimorkio

per ma shum contact: +377 44 246 124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim