Bager Kubota

Shitet nga: agim 23 Dhj 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Bageri se bashku me rimorkio
Te dyjat jane te ardhura nga zvicra.
dhe jane ne gjendje te rregullt

contact: +377 44 246 124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim