Bager OK. 2.5. 6ton

Shitet nga: Smajl 24 Nën 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin oka 2.5. 6 ton osht kall osht komplet me gjitha pjest per me shum kontakto ne nr 044236414 ose 049727333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim