Bager-eskavator

Shitet nga: Mentor 28 Nën 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri: akerman h3 mb, 9.5 ton, eshte ne gjendje shum te mir, i gatshem per pun , posedon 3 luge, viti prodhimit 1990. Ndrrim me luge ngarkuese ose bager me zingjir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim