Cadyy 1.9 disel

Shitet nga: Egzonii 18 Dhj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes pikapin 1.9SDI disel shum i rujtun Viberr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim