Derbung

Shitet nga: Lulzim 19 Jan 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet derbungi po sa ka ardh nga ch ka shum paisje rezerv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim