Drita Alarmi te bagerave dhe kamiona

Shitet nga: Ximi 15 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes keto drita Alarmi te verdha per bagera,traktora,kamiona,jan Hella Gjermane jan 3 copa,per automjete ngarkuese dhe treheqese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim