Fiat Ducato 2.3 JTD -02 km 105000

Shitet nga: Haxhi Berisha 26 Dhj 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 999 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet ose ndrrohet fiat ducato ne gjendje shum te mir regjistrim edhe 1 vit fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim