Fiat Ducato 2.5 diesel

Shitet nga: hazer 06 Shk 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet ose ndrrohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim