Fiat Ducato 2.8 Jtd -04

Shitet nga: Tom 22 Sht 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Fiat Ducato 2.8 diesel, i sapo ardhur nga Italia, ne gjendje shume te mire pune, me kilometrzh te sakte 113mij. kontakto ne nr: +37744129013 edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim