Fiat Ducato-99 2.8 kamjon transportues dhe habibin

Shitet nga: fiat 11 Krr 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamjoni Fiat ducato viti i porodhimit 1999 2.8 iTD doganen e ka te paguar po ska rexhistrim ka 3 dyr dhe habibin gjamat i ka elektronike ka te kaluala 1899999-1900000 eshte ne gjendje te rregullt i gatshem per gjdo bartje etj. qmimi esht i volitshem Nr . 049 806 204
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim