Fiat Scudo

Shitet nga: Burim 15 Gsh 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 400 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
I sapoardhr nga gjermanija ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim