Furgon VW craftrer

Shitet nga: Jimmi 28 Shk 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
VW craftrer frigo. Ipo sa ardhur nga zvicrra i doganuar. Qmimi si pas marraveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim