Gjenrator

Shitet nga: Lulzim 18 Tet 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet motorri defekt 160 kva
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim