Hilti Wacker

Shitet nga: Wacker 16 Sht 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes hiltin te markes Wacker Neuson. Viti i prodhimit 2006. Lenda djegese : Benzin. Sapo ka ardh nga Zvicrra. Hilti eshte ne gjendje te rregullt..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim