Iveco 35.8

Shitet nga: Beqir 06 Sht 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet iveco 35.8 ne gjendje te rregullt me regjistrim deri ne janar 2016 ,ka rimorkion alumin mundesi ndrrimi me bus T2 te mbyllur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim